کدخبر: 19032

فردریش هافن میزبان نمایشگاه پلاستیک

نمایشگاه پلاستیک آلمان از ۲۵-۲۹ مهر ماه در نمایشگاه فریدریش هافن برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گسترش،  نمایشگاه پلاستیک آلمان (fakuma) نمایشگاه پلاستیک آلمان (Fakuma) مکانی برجسته‌ای برای گردهماهی فعالان حرفه‌ای در حوزه صنعت پلاستیک است که از جاذبه ی بین‌المللی خاصی برخوردار است.

این نمایشگاه در رده بندی کلی نمایشگاه‌های تجاری بین‌المللی پلاستیک مقام دوم را داراست. با این وجود، چرخه سازمانی، این نمایشگاه رابه مهم‌ترین رویداد صنعتی درطی سال‌های برگزاری‌اش تیدیل نموده است. نمایشگاه پلاستیک آلمان در قلب صنعتی اروپا برگزار می‌شود و طیف عالی جامع، وسیع و رده بالایی را با پوشش همه جانبه فناوری قالب‌سازی تزریقی ارائه می‌دهد که این نمایشگاه را در برترین جایگاه قرار خواهد داد، این نمایشگاه همچنین در حوزه صنعت اکستروژن و شکل دهی حرارتی مقام نخست را داراست.

ITC17_TS_0175.jpg

نمایشگاه پلاستیک آلمان برای تمامی بخش‌های صنعت جه مواد اولیه، ماشین آلات فرآوری، تجهیزات جانبی، راهکار‌های اتوماسیون و فناوری، به عنوان مرجع اطلاعات و ایده‌ها و همچنین وسیله‌ای برای سنجش تحولات و گرایشات بازارعمل خواهد کرد ودر عین حال فضای خاص، منحصر به فرد و غیر رسمی خود را نیز حفظ خواهد کرد.

شرکت‌های پیشرو در صنعت پلاستیک، تخصص و تمایل به سرمایه‌گذاری متخصصان ملی و بین‌المللی را بها می‌بخشند. مجموعه ی تسهیلات گردآوری شده در نمایشگاه Fakuma، با نشست‌های پیشرو، کارگاه‌های آموزشی و برنامه‌های خاص برای عرضه کالاها تکمیل می‌شود.

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


آخرین اخبار

سه شنبه, 18 مهر 1396 - 10:04

نرخ طلا و سکه - امروز

logo-samandehi